Web Tasarım

Kurumsallığınızı yansıtan tasarımlarımız ile müşterileriniz tarafından ilk tercih edilen firma siz olun.

Küresel ağda kendi varlığı olmadan hiçbir iş başarılı bir şekilde gelişemez. Şirketin web sitesi, ana pazarlama mesajını iletebilir, sunduğu mal ve hizmetleri potansiyel müşteriler tarafından satınalmalarına teşvik etmek için ideal bir platformdur.

Kurumsal internet sitesi, sayfanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerinizde, yatırımcılarda, partnerlerde şirketiniz hakkında ilk fikirleri oluşturur. Bu nedenle, şirketin kurumsal web sitesi işlevsel, şık, çekici ve anlaşılır olmalıdır.

Neden Web Siteniz Olmalı?

Birçok kişi, yalnızca büyük şirketlerin kurumsal web tasarım oluşturması gerektiğini düşünüyor. Aslında, ölçeklenmek, yeteneklerini genişletmek, yeni müşteriler ve ortaklar aramak, yatırımcıları çekmek ve ekonomik arenada görünür olmak isteyen herkesin ihtiyacı var.

Profesyonel web tasarım birçok iş sorununu çözer: potansiyel müşterileri şirket hakkında bilgilendirmek, ürün veya hizmetler hakkında bilgi sağlamak, çalışma coğrafyasını genişletmek, farkındalığı ve imajı artırmak, ek reklam kaynakları elde etmek ve diğerleri. Şirketinizin önünde bu tür görevler varsa kurumsal bir web sitesi sipariş edip bunları çözmekte fayda var.

Müşteriyi etkilemek için ikinci bir şansınız olmayacak!

Dijital dünyada ilk izlenimler hayati önem taşır ve kaliteli web sitesi tasarımı başarının anahtarıdır. İnsanlar estetik açıdan hoş ve gezinmesi kolay siteleri ziyaret etmekten hoşlanırlar. Ekibimiz sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde tanınabilir hale getirecek ve canlı bir ilk izlenim yaratacaktır.

Kullanışlı navigasyon, hoş ara yüz, ziyaretçileri satın almak için yararlı ve motive edici içerik ile şirketiniz için kusursuz bir kurumsal web tasarım geliştireceğiz.

Bir web sitesi sadece dikkat çekici web tasarımdan ibaret olmamalıdır. Web tasarımının amacı, internet kullanıcılarının dikkatini ve ilgisini markaya, firmaya çekmek ve internet sayfasının ziyaretçisini sunulan ürün veya hizmet hakkında bilgilendirmektir.

Profesyonel Tasarım

Marka tanıtımına bireysel olarak yaklaştığımız için şirketimiz özgün bir profesyonel web tasarım yardımıyla işinizi İnternet dünyasında görünür hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bir web sitesi oluşturma sürecinde ekibimiz sürekli olarak sizinle birlikte çalışmaktadır.

"WOW" Projeler

Her bir projenin belirli hedefleri vardır ve belirli bir hedef kitleye yöneliktir. "WOW" dedirtecek projeleri yaratma yaklaşımımız, her seferinde yeni fırsatlar sunan ve tamamen beklenmedik ve yaratıcı sonuçlar doğuran, zamanla test edilmiş yöntemlerle başlar.

Bizimle Çalışmanın Avantajları

Bizimle, işinizi geliştirmek için yaratıcı web tasarım ve orijinal fikirler alacaksınız. Web tasarım hizmetleri çalışma sürecinde, projenin başarısını oluşturan birçok ayrıntı dikkate alınır. Yaratıcı tasarımcılar ve deneyimli geliştiriciler, sizin için güçlü bir stratejik büyüme aracı yaratacaktır. Web tasarım fiyatları aşağıdaki gibidir.

benzersizlik

benzersiz bir web sitesi tasarımı oluşturulur.

uyumluluk

Web siteniz tüm cihazlarda doğru şekilde görüntülenecektir.

seo optimizasyon

sitenin arama motoru optimizasyonu yapılmış olacaktır.

Web Tasarım Paketlerimiz

Tüm web sitesi tasarımlarımız mobil ve SEO uyumlu olup, tüm güncellemeleriniz 1 yıl boyunca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Web tasarım fiyatları:

Kurumsal Web Tasarım

Domain & Hosting Kaydı: 1 Yıl
SSL Sertifikası: 1 Yıl
E-mail Hesabı: 2
Sayfa Sayısı: 5
Site İçi SEO: Hayır
Dış SEO: Hayır
Grafik Tasarım: Hayır
Google Harita Kaydı: Hayır

Yaprak Sayfa

Web Sitenizi Oluşturmaya Bugün Başlayalım!

Web siteniz (web tasarım), pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Bir web sitesi online çalışmalarınızın merkezi olarak hizmet verir. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu web tasarım ajansı olarak çekici bir tasarım, responsive bir tema ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunarak yapıyoruz.