GOOGLE REKLAMLARI

Google Ads ile işinizi büyütün

Google Arama ve Haritalar'da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Bizimle çalışmaya başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.
web tasarım
web tasarım

İlk sırada görünür olun

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Satmış olduğunuz ürünlere ihtiyacı olanlar, şu anda Google’da arama yaparak rakiplerinizin reklamlarına ulaşıyor. Ürünlerinize ihtiyacı olanlara Google’da reklam vermeye başlayarak bugünden ulaşabilirsiniz.

Maksimum performans, Minimum maliyet

Hesap optimizasyonu ile en yüksek performansı elde edeceksiniz. Ürün ve hizmetlerinize uygun ilgi düzeyi yüksek anahtar kelimeler ve etkili reklam metinleri ile daha çok müşteriye ulaşın.

Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.
web tasarım

Sizin için değerli sonuçlar elde edin

Reklamlarınız için İLKLİNK ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

trafik artışı

Web sitenize daha çok ziyaretçi çekin. Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla satışlarınızı arttırın.

telefon aramaları

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

işletme ziyareti

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Google Ads reklamları ile kazancınızı artırarak pazarlama hedeflerinize bugün ulaşın. Reklam vermek için bizimle iletişime geçin.