SEO HİZMETLERİ

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin trafiğini artırmak, seçilen sorgular ile arama motoru sonuçlarında (SERP'ler) ilk sıralara ulaşmasını sağlamak için yapılan kapsamlı çalışmadır.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.
seo hizmeti
neden seo yapılmalı?

Neden SEO Yapılmalı?

SEO çalışması yaparak hedef kitlenizin web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilir, potansiyel müşterilerinize etkili yoldan ulaşabilirsiniz. SEO çalışmaları, temel olarak potansiyel müşterilerin, siteye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmasını sağlamak için yapılır.

Başarılı bir SEO çalışması, potansiyel müşteri sayısına ciddi bir katkı sağlamakla birlikte, müşterilerin dönüşüm oranlarını da arttırdığından, şirketlere doğrudan kar sağlar.

SEO - nun Başlıca Faydaları?

Artan dönüşüm
Hedef anahtar kelime veya ifade ile sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısını arttırır. Daha fazla ziyaret - daha fazla satış anlamına gelir.

Marka Bilinirliği
Bir İnternet sitesinin yüksek konumu, popülerliği ve markanıza olan güveni üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Yüksek Yatırım Getirisi
Diğer reklam türlerinin aksine, SEO optimizasyonu uygun maliyetli ve uzun vadede yüksek kar getirme etkisine sahipdir.
google ilk sayfada çıkmak için ne yapılmalı?

SEO için alanında en iyi SEO uzmanı veya en iyi SEO firması ile çalışmalısınız. İLKLİNK sizin için doğru tercih. Üstelik SEO danışmanlığı olarak verdiğimiz SEO hizmeti için size en uygun teklifleri sunarız.

Profesyonel SEO

Arama motoru optimizasyonu (SEO) profesyonellik gerektiren bir iştir. Doğru olmayan veya güncelliğini yitirmiş SEO metotlarının kullanılması sitenize ileride zarar verebilir. İLKLİNK olarak her zaman arama motorlarının en son güncellenen algoritmalarına göre çalışmalarımızı yaparız.

SEO Danışmanlığı

SEO sürecini sağlıklı bir şekilde ilerletebilmek için kaliteli bir kurumsal SEO danışmanlığı almanız son derece önemlidir. Bizden alacağınız kurumsal SEO danışmanlığı dahilinde siteniz iyi optimize edilecek, eksikleri giderilerek arama motorlarında çok daha hızlı yükselecektir.

Neler Yapıyoruz?

SEO, arama motorlarındaki sıralamaları geliştirmek, web sitesi trafiğini artırmak ve arama motorlarında bilinirliği artırmak ve markalaşmak için gerekli teknik ve yaratıcı unsurları kapsar. Site içi SEO, yerel SEO, negatif SEO, uluslararası SEO, teknik SEO yapısını ele alarak SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve SEO için en iyi uygulamaları izleyerek zaman içinde bu faktörleri geliştirmek için çalışıyoruz.

Mobil uyumluluk

Google Search Console aracı ile sitenizin mobil kullanılabilirlik sorunlarını tespit ediyoruz ve mevcut tüm mobil kullanılabilirlik sorunları çözümü için geliştirmeler yapıyoruz.

İç Linkleme

Alakalı konular içeren sayfaları, sayfa için de önemli olan anahtar kelimelere bağlıyoruz. Sayfalarınızın iyi bir dahili bağlantı yapısına sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Zararlı Link Kontrolü

Bağlantının güvenli olması çok önemlidir. Web sitenize gelen spam linkleri kontrol edip Google Disavow Tools ile siteniz için zararlı bağlantı gönderen siteleri engelliyoruz.

Geri Bağlantılar

Google’da organik sıralamada yükselmede backlink SEO başarısı için kritik öneme sahiptir. Web siteniz için en popüler web sitelerinden backlink çalışmaları yapıyoruz.

Kapsam Hataları

Google Search Console ile sitenizdeki hangi sayfaların dizine eklendiğiyle ilgili araştırma yapıyoruz ve web site kapsam hatalarınızı tespit edip tüm kapsam hatalarını düzeltiyoruz.

Tanıtım Yazıları

Sitenizi tanıtmak, web site trafiğinizi arttırmanın en iyi yoludur. Site tanıtımını işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için popüler web sitelerinde yapıyoruz.

Blog Paylaşımları

İşletmenizle alakalı konuları belirleyip, popüler başlık ve anahtar kelimelerle makale yazıyoruz ve düzenli blog paylaşımları gerçekleştirip web site trafiğinizi arttırıyoruz.

Anahtar Kelime

Anahtar kelime araştırmalarına yeterince zaman ayırdığımızdan emin olabilirsiniz. Web sitenizi nereye götürmek istediğinize ve içeriğinizi nasıl şekillendireceğimizi belirliyoruz.

Firma Rehberi

En popüler güncel firma rehberi sitelerine, firma bilgilerinizi ekliyoruz. Böylece internetteki varlığınızı arttırarak, Google gibi arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

SEO Hizmeti Paketleri

Garantili SEO çalışmaları, uygulanacak web sitesine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Site ile bağlı analiz yapılarak hedeflere ulaşmak için nasıl bir yol izleyeceğimize karar verir ve süreçleri planlarız. Tüm seo çalışmalarımız ilk 15 günde sitenizi olumlu yönde etkileyecek ve seo çalışmalarına devam ettiğiniz sürece arama motorunda sıralamalarınızın yükseleceğinin garantisini veriyoruz.

Site İçi SEO

2 500 TRY + KDV
den başlayan fiyatlarla

Web sitenizin iç optimizasyon ve SEO uyumluluğu düzenlenerek arama motorlarında daha hızlı indekslenmesini sağlar, sitenizin ilk SEO adımını atmış oluruz.

Yerel SEO

3 750 TRY + KDV
den başlayan fiyatlarla

Hedeflediğiniz bölgedeki potansiyel müşterilere ulaşın. İl, ilçe, semt, mahalle çalışmaları ile ürün ve hizmetlerinizi arayanlar ilk sizin linkinizi görsün.

Dış SEO

5 500 TRY + KDV
den başlayan fiyatlarla

İşletmenizi ve markanızı ön plana çıkararak sektörünüzdeki rekabet gücünüzü yükseltecek, satış ve dönüşüm oranlarınızı artıracak, iş hacminizi büyütecektir.

Kapsamlı SEO

7 999 TRY + KDV
den başlayan fiyatlarla

Web sitenizin hem iç seo, hem dış seo hem de yerel seo çalışmalarını aynı anda yürüterek rakiplerinizi arkanızda bırakarak potansiyel müşterilere ilk siz ulaşın.

Not: SEO - Arama Motoru Optimizasyonu hizmetinin maliyeti, sitenin yazılımsal alt yapısı, mevcut seo performansı, anahtar kelime rekabet oranı gibi bir sıra etkenlere göre farklılıklar göstermektedir. Nihai fiyat yukarıda gösterilenlerden aşağı olmayacaktır.

SEO Çalışmasına Bugün Başlayın!

SEO konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve web sitenize daha alakalı organik trafik getirmenize yardımcı olarak en uygun SEO hizmeti fiyatları ile SEO çalışmalarınıza başlamaya sabırsızlanıyoruz.